388
Wróć do przeglądania

40 lat Sidijk! - kup teraz i zapłać później, a otrzymasz prezent!

Publikacja: 2 januari 2019

IIstniejemy od 40 lat i możemy to świętować! Jeśli kupisz w 2018 r. Airtrack o wymiarach 15 x 2,8 x 0,33 m, otrzymasz profesjonalny upominek EasyFlip! Nie czekaj zbyt długo, ponieważ jeśli zamówisz teraz Airtrack, zapłacisz tylko 40%! Pozostała część zostanie podzielona na okres 6 miesięcy z odsetkami 0% *.

Nadaliśmy naszym FlikFlakker i EasyFlip nowy wygląd!
Dostępne są nowe, pełnokolorowe wersje, ale można je również zamawiać z własnym nadrukiem i logo. Zarówno FlikFlakker, jak i EasyFlip są idealnym narzędziem szkoleniowym do samodzielnego uczenia się ruchu w powietrzu w bezpieczny sposób.

* Akcja z darmowym Easyflip dotyczy zakupu Airtrack o wymiarach 15 x 2.8 x 0.33 w 2018 roku. Czy preferujesz inny rozmiar Airtrack? Mamy również świetną kampanię na ten rok. Napisz do nas lub zadzwoń, a my z przyjemnością poinformujemy Cię o możliwościach!

Promocja "kup teraz, zapłać później" obowiązuje przy zakupie wszystkich naszych Airtracks w 2018 roku. Najpierw zapłacisz tylko 40% ceny zakupu. Reszta jest podzielona na okres 6 miesięcy z odsetkami 0%. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia promocji.