388

O Nas

Sidijk BV - Heerenveen
Pierwszy producent powietrznej ścieżki akrobatycznej !

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w wyrobach wypełnionych powietrzem i pianką, jesteśmy najlepszą firmą w dziedzinie gimnastyki akrobatycznej oraz w produkcji innych produktów szkoleniowych w sporcie. Jako oficjalny dostawca dla igrzysk olimpijskich, nasze początki leżą w sporcie profesjonalnym. Wszystkie produkty są opracowywane przez najlepszych sportowców i są wytwarzane zgodnie z najnowszymi technikami i najlepszymi materiałami.

W 1995 roku udostępniliśmy różne produkty szkoleniowe w krajowym i międzynarodowym świecie gimnastycznym. Nasze produkty trafiają także do takich dyscyplin jak:  free-running, sztuki walki, pokazy tańca, cheerleading oraz do szkół prowadzących zajęcia gimnastyczne.

Wszystkie nasze produkty są wartościowe dla sportu, a najlepszym tego przykładem jest niewątpliwie nadmuchiwany tor Air Tumbling. Pierwszy tor Air Tumbling został opracowany i wyprodukowany przez nas we współpracy z Royal Dutch Gymnastics Union (KNGU). Tor jest już uznanym produktem w KNGU od wielu lat.  Jest to najbardziej sprzedawany tor Air Tumbling.

Jakość

Zawsze staramy się dostarczać najlepszą jakość. Dlatego pracujemy tylko z materiałami wysokiej jakości. Aby utrzymać tę jakość, nieustannie testujemy i ulepszamy nasze produkty. Robimy to w Centrum Turystycznym Epke Zonderland w Sportstad Heerenveen. Trenują tutaj najlepsi z najlepszych,  używając produktów treningowych Sidijk.

Bezpieczeństwo

Celem produktów szkoleniowych jest udoskonalenie sportowców, ale jeszcze ważniejsze jest ich bezpieczeństwo. Produkty zapewniają, że zarówno młodzi jak i starsi sportowcy mogą trenować w bezpieczny sposób. Rozwija to pewność siebie, która pomaga młodym gimnastykom wejść na wyższy poziom. Tylko z pewnością siebie sportowiec może się wyróżnić.

Zainteresowany pracą z torem Air Tumbling lub innym produktem szkoleniowym? Zamów szybko i łatwo w naszym sklepie internetowym!

Czy potrzebujesz osobistej porady lub masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś. Chętnie omówimy z Tobą naszą ofertę.

0048-511413808
info@x-dni.pl