388

Zwroty

Jeżeli produkt dostarczony przez nas ze sklepu internetowego nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni. Z wyjątkiem produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.


Adres zwrotu
Możesz zwrócić swoją paczkę na adres:
X-DNI
Ul. Reymonta 14/62
45-066 Opole


Warunki

  • Termin odstąpienia od zakupu naszych produktów wynosi 14 dni. Ten okres rozpoczyna się od dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Podczas okresu odstąpienia należy ostrożnie obchodzić się z produktem i opakowaniem.
  • Musisz najpierw zgłosić swój zwrot na info@x-dni.pl wraz z przyczyną zwrotu. Po potwierdzeniu z naszej strony możesz zwrócić swój produkt (y). Powinno to nastąpić jak najszybciej po potwierdzeniu, ale w każdym przypadku w ciągu 14 dni.
  • Zwracany produkt musi być czysty i bez śladów użytkowania ze wszystkimi dostarczonymi akcesoriami.
  • Koszt odesłania paczki zwrotnej pokrywa kupujący.
  • Otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej.


​Kontakt
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych zasad  zwrotów, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@x-dni.pl lub telefonicznie: 511 413 808.


Gwarancja i wady po 14 dniach
Udzielamy rocznej gwarancji na wszystkie nasze produkty. Jeśli twój produkt został uszkodzony w ciągu 1 roku, wyślij e-mail ze zdjęciem wadliwego produktu na adres info@airtrackoriginal.com. W porozumieniu z Państwem, będziemy szukać odpowiedniego rozwiązania.

 

Czy potrzebujesz osobistej porady lub masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś. Chętnie omówimy z Tobą naszą ofertę.

0048-511413808
info@x-dni.pl